Kim jesteśmy ?

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie mycia i czyszczenia aut, wulkanizacji oraz serwisu klimatyzacji. W przeciągu ostatnich lat specjalizujemy się również w zakresie autodetailingu i stylizacji aut. Nasz zespół doszkala się na bieżąco w zakresie usług jakie wykonujemy starając się spełniać oczekiwania naszych klientów.

Czym się zajmujemy ?

Świadczymy w zakresie czyszczenia i mycia aut. Korzystamy z atestowanej chemii i kosmetyków do pielęgnacji aut i motocykli. Posiadamy profesjonalny sprzęt i w pełni kompleksowe wyposażenie do czyszczenia aut w wewnątrz oraz karoserii. Wymiana opon od 13" do 22", kół, felg stalowych oraz aluminiowych również tych z czujnikami oraz opony wzmacniane typu Run on flat. W zakresie autodetailingu przywracamy karoserii aut blask poprzez korekcje lakieru z możliwością zabezpieczenia woskiem, powłoką kwarcową lub ceramiczną. Usuwamy wgniecenia a także pierzemy tapicerkę samochodową jak i skórzaną z możliwością jej regeneracji.

Gdzie się mieścimy?

Nasza firma znajduję się w parkingu podziemnym na poziomie -3 w Centrum Handlowym Manhattan przy ul. Grunwaldzkiej 82 w Gdańsku